Vzhledem ke krizovým opatřením vlády a virové epidemii, berte prosím na vědomí, že v tomto období nejsme schopni dodržet standardní lhůty pro vrácení nebo výměnu zboží. Všechny zásilky které nám pošlete jsou 7-14 dní v karanténě, než je rozbalíme a začneme se jimi zabývat. Děkujeme za pochopení.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ DO 90 DNÍ

U nás můžete vyměnit nové nepoužité zboží v originálním balení a bezvadném stavu do 90 dní od zakoupení.

Pro výměnu zboží doručte osobně nebo zašlete na prodejnu:

Pavel Folta - SKATE-BOARD.CZ, Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí, tel. 774 333 411, e-mail: info@skate-board.cz

Před odesláním na výměnu, zkontrolujte na e-shopu, zda je zboží na výměnu skladem, nezapomeňte vložit kopii prodejního dokladu, informaci za co zboží vyměnit a kam ho zaslat. Neposílejte zásilku jako doporučený dopis, doporučený balík nebo balík na poštu, není v našich silách jezdit pro zásilky na poštu. Zašlete jako balík do ruky nebo jinou kurýrní službou jako je PPL, GLS, DPD, UPS, INTIME.

Zaslání vyměněného zboží zpět je zpoplatněno částkou za doručení ve výši 180 Kč. Výměna je zdarma, platí se jen náklady na poštovné.

Pokud měníte zboží ve lhůtě do 90ti dní, rychlejší a levnější je zboží vrátit a ihned si objednat zboží nové.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNÍ

Spotřebitel má právo vrátit zboží koupené pomocí internetu (telefonu), tj. typického prostředku komunikace na dálku, podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve lhůtě do 14 dnů.

Zboží by měl spotřebitel vrátit úplné, tj. včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.

Vrací-li kupující zboží jako nepoužité a přitom bylo použito a které vykazuje známky opotřebení nebo bylo na přání zákazníka při nákupu upraveno, dodavatel může takové zboží odmítnout a zaslat zpět na náklady spotřebitele, případně snížit jeho hodnotu, včetně dalších nákladů na zjištění skutečného stavu zboží.

Pokud spotřebitel měl při nákupu dopravu zdarma nebo zvýhodněnou cenu za doručení z důvodu vyšší ceny nákupu, prodávající je oprávněn spotřebiteli doúčtovat cenu dopravného v nejvyšší ceně zvoleného dopravce a tuto cenu odečíst spotřebiteli z ceny vraceného zboží.

 

Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle zboží zpět spolu s vyplněným formulářem odstoupení od smlouvy. Vzorový formulář možno stáhnout ZDE.

 

Po obdržení zboží zašleme bez zbytečného odkladu na Vámi uvedený bankovní účet odpovídající částku, nejpozději do 14 dnů.

 

Pro vrácení zboží doručte osobně nebo zašlete na prodejnu:

Pavel Folta - SKATE-BOARD.CZ, Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí, tel. 774 333 411, e-mail: info@skate-board.cz

 

Pozor, nezasílejte nám zboží zpět na dobírku, taková zásilka bude odmítnuta! Platby za vrácené zboží se provádějí na Vámi uvedený bankovní účet. Neposílejte zásilku jako doporučený dopis, doporučený balík nebo balík na poštu, není v našich silách jezdit pro zásilky na poštu. Zašlete prosím jako balík do ruky nebo jinou kurýrní službou jako je PPL, GLS, DPD, UPS, INTIME, která doručí zásilku až k nám.