VÝMĚNA ZBOŽÍ DO 365 DNŮ

U nás můžete vyměnit nové nepoužité zboží v originálním balení a bezvadném stavu do 365 dní od zakoupení. Pro výměnu zboží kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 90 DNŮ

Spotřebitel má právo vrátit zboží koupené pomocí internetu (telefonu), tj. typického prostředku komunikace na dálku, podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve lhůtě do 14 dnů, kdy v našem internetovém obchodě je tato lhůta prodloužena na 90 dnů.

Zboží by měl spotřebitel vrátit úplné, tj. včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.

Vrací-li kupující zboží jako nepoužité a přitom bylo použito a které vykazuje známky opotřebení nebo bylo na přání zákazníka při nákupu upraveno, dodavatel může takové zboží odmítnout a zaslat zpět na náklady spotřebitele, případně snížit jeho hodnotu, včetně dalších nákladů na zjištění skutečného stavu zboží.

 

Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle zboží zpět spolu s vyplněným formulářem odstoupení od smlouvy. Vzorový formulář možno stáhnout ZDE.

 

Po obdržení zboží zašleme bez zbytečného odkladu na Vámi uvedený bankovní účet odpovídající částku, nejpozději do 14 dnů.

 

Pozor, nezasílejte nám zboží zpět na dobírku, taková zásilka bude odmítnuta! Platby za vrácené zboží se provádějí na Vámi uvedený bankovní účet. Neposílejte zásilku jako doporučený dopis, doporučený balík nebo balík na poštu, není v našich silách jezdit pro zásilky na poštu. Zašlete prosím jako balík do ruky nebo jinou kurýrní službou jako je PPL, GLS, DPD, UPS, INTIME.